Страницы

неділя, 26 лютого 2017 р.

Турнір з шахів «Першість міста»

Змагання з шахів - це символ того, що ніякі обмежені можливості не можуть заборонити сильним духом людям частіше спілкуватися і з задоволенням проводити час за улюбленою грою.

четвер, 23 лютого 2017 р.

Історія вугільного регіону Придніпров`я в книзі Г. Бароненка «Генералы угольного края»

22 лютого, у бібліотеці було презентовано книгу Г. Бароненка «Генералы угольного края». 
Георгію Петровичу – 80, але він завжди енергійний, завжди в справах і турботах. Він скрізь: в історії і на виробництві, в творчості і в мистецтві, а ще він практично єдиний літописець освоєння Західного Донбасу. Герої нарисів і замальовок – це люди, які долучили свої мрії, задуми, старанність рук та неспокій серця до становлення нового вугільного краю на Павлоградщині.
Центральна міська бібліотека отримала в дар книгу пам`яті «Шлях у вічність». 
У книзі зібрані 28 історій про мешканців Західного Донбасу, котрі загинули на сході країни, їх біографії, спогади рідних, близьких, товаришів.
Ініціатор створення книги – мама загиблого тернівчанина, керівник ГО «Олімп» м. Тернівки Любов Попова. 
Сучасна бібліотека – це комфортний, привітний, й обладнаний технічно інформаційний центр, що має безліч ресурсів для робочих та повсякденних справ і дозвілля всієї родини. Це також місце де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, взяти участь у культурних заходах і забавах для дітей і дорослих.

вівторок, 21 лютого 2017 р.

Тематичний урок “Слова – краплинки із любові”

20 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Саме цього дня до бібліотеки завітали студенти Палоградського технікуму, щоб разом з запрошеними гостями долучитись до святкування. 

середа, 15 лютого 2017 р.

Краєзнавчий ретро-альбом «Світлої душі людина»

Людмила Павлівна Бойко належить до когорти найвизначніших павлоградських жінок. Яскрава творча особистість, вона проклала помітну стежину в громадсько-культурній історії Павлограда новітнього часу. Саме їй, присвячено перший в цьому році краєзнавчий ретро-альбом «Світлої душі людина». Працюючи науковим співробітником краєзнавчого музею, Людмила Павлівна зробила неймовірно багато для збереження історії Павлограда і Павлоградщини. Вона була патріотом своєї землі, свого міста, тут вона творила майбутнє, знаходячи для цього сили, знання і час.

На гостини до вишневих квітів

14 лютого відбулося чергове засідання культурологічної студії «АРТ - Толока» присвячене Дню заснування Держави в Японії. 

вівторок, 14 лютого 2017 р.

Виставка-роздум «Як довго ця війна тривала…»

Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни.
На абонементі для дорослих з 12 по 17 лютого діє виставка-роздум «Як довго ця війна тривала…». 

понеділок, 13 лютого 2017 р.

Кохання-зітхання на юнацькому абонементі

13 лютого, напередодні дня Святого Валентина, на юнацькому абонементі відбулася розважальна програма для всіх закоханих «Кохання – зітхання».

неділя, 12 лютого 2017 р.

«Поезією ми висвітлюємо душу»

Чарівний світ поезії... Можна розгадати його таємні, чарівні сили?
Поезія – це те, що створено людиною, його думкою, почуттями, уявою.
Стародавні греки називали поезією мистецтво людської мови взагалі, маючи на увазі прозу і вірші, театральну декламацію або філософський спір. 

«Іван Франко – створення світу»

Іван Франко... Діяч, що уособлює цілу епоху української культури; один з найвидатніших письменників слов'янських народів; ім'я, що здобуває все ширшу світову славу. Вже сучасники сприймали його як «велике астральне тіло, що гріє всю Україну, а світить далеко дальше».

понеділок, 6 лютого 2017 р.

Засідання клубу «Чарівниця»

Будь-яка рукодільниця – людина творча, часто заглиблена в себе в пошуках натхнення, але і їй, час від часу необхідно спілкуватися з однодумцями. Тож, 5 лютого, майстрині клубу народних умільців «Чарівниця» поспішали до бібліотеки на лютневу зустріч. 

четвер, 2 лютого 2017 р.

Сімейний кіносеанс «Круті АНІМЕшки»

Дитинство – чудова пора, коли малеча пізнає навколишній світ. І джерелом інформації не завжди є книга. Діти вчаться відрізняти добро від зла на прикладах вчинків персонажів мультфільмів. 
Продовжуючи низку заходів до року Японії в Україні, 2 лютого на абонементі для дорослих, протягом дня, всі бажаючі могли переглянути японські мультики «Круті АНІМЕшки».  Не тільки дітей, але й дорослих захопив чудовий світ анімації.

Урок Енергозбереження

Енергозбереження – пріоритетний напрямок державної політики України. З огляду на важливість проблеми заощадження енергії в глобальному масштабі, в нашій країні проводяться різні заходи, покликані зменшити кількість споживаної енергії як у промислової, так і в соціальної сферах. В закладах освіти та культури  дітей з малку привчають економити, бути заощадливими. Тож центральна бібліотека не могла залишитись осторонь і підготувала для учнів 2-В класу ЗОШ №17, урок Енергозбереження.

Екскурсія бібліотекою «Запрошуємо у світ книги»

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.