вівторок, 23 червня 2026 р.

Чергова зустріч «оріонівців»

23 червня у Центральній міській бібліотеці відбулася чергова зустріч інклюзивного клубу «ОРІОН». Цей день був сповнений усмішок, азарту та щирого спілкування. На клубівців чекали запеклі та захопливі партії в шашки, де кожен проявив стратегічне мислення, а також улюблена гра в бочча, яка завжди об’єднує та дарує купу емоцій.
Дякуємо кожному, хто долучився до цієї зустрічі, за ваш неймовірний драйв та тепло!


Немає коментарів:

Дописати коментар