середа, 29 грудня 2021 р.
четвер, 23 грудня 2021 р.
Співуче дерево Геннадія Останіна
В сузір’ї талантів Павлограда яскраво сяє зоря народного майстра України, різьбяра по дереву Геннадія Дмитровича Останіна. У творчому доробку Майстра – більше 700 чудо-робіт. У світ вийшли два його альбоми «Поэма в дереве», «Резцом и спичкой. Вторая жизнь», буклет «Живу в своих творениях». А сьогодні Геннадій Дмитрович презентував свій третій альбом «Резьба по дереву», до якого ввійшли фото його робіт з попередніх видань та нові твори автора.
Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних норм.
середа, 22 грудня 2021 р.
Голосні читання. Авторська казка
Вітаємо, друзі! У ці передноворічні дні пропонуємо вам послухати ще одну казку від пані Наталі.
неділя, 19 грудня 2021 р.
В бібліотеці відсвяткували День Святого Миколая
Сьогодні ми вшановуємо Святого Миколая. В цей день, 19 грудня, в бібліотеці пройшло чимало заходів, на яких дітлахи мали змогу ознайомитися з захоплюючими фактами з життя Миколая-Чудотворця, дізнатися цікаві історії про виникнення ялинкових прикрас, а також на них чекали кінопоказ різдвяного мультфільму і веселої комедії «Пригоди Святого Миколая», та незвичайні майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас за допомогою 3D ручки.
четвер, 16 грудня 2021 р.
Виставка ялинкових прикрас «Ялинка з минулого століття»
Напередодні Нового року зазирніть до Павлоградської центральної міської бібліотеки, аби поглянути на новорічні прикраси, якими павлоградці прикрашали ялинки у минулому столітті. За цими іграшками можна прослідкувати зміну епох та ідеологій, а також відчути дух минулого.
Найчастіше ялинки прикрашали чимось таким, що було приводом для гордості. В той час однією із таких подій був політ у космос. Саме тому, хлопчик-космонавт у ті роки був окрасою ялинки. А ще на ній можна було побачити іграшки з радянською символікою, котра охоплювала усі сфери життя та події.
Старі іграшки хоча й прості, але такі красиві, теплі.
А які іграшки можна зустріти на вашій ялинці?
середа, 15 грудня 2021 р.
Презентовано книжкову виставку «Чорнобиль: довгий слід трагедії»
14 грудня, до Дня вшанування пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, до уваги відвідувачів було презентовано книжкову виставку «Чорнобиль: довгий слід трагедії».
14 грудня – це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку. Силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю. Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.
Книга, яку читали батьки. Книги, які прочитаємо з дітьми
Сьогодні у нашій рубриці «Знайомство з книгою» мова піде про казкові історії естонського письменника Ено Рауда.
четвер, 2 грудня 2021 р.
Виставка «Пора натхнення» – на абонементі
Щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими потребами. Напередодні на абонементі ЦМБ оформлена виставка поробок «Пора натхнення». Творчі роботи надані учасниками спортивного клубу інвалідів Павлограда. Це результат великої щоденної перемоги над собою, можливості втілити в реальність плани та задуми!
Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров’я!
середа, 1 грудня 2021 р.
На вас чекає «Літературна зима»
На абонементі ЦМБ продовжується цикл виставок «Пори року у розмаїтті кольорів та у барвах слова». Зима – мабуть, найкраща пора для читання. Довгі вечори налаштовують на те, щоб нарешті взятися за все, чим ми зацікавилися ще влітку, але так і не спромоглися прочитати. Отже, на вас чекає «Літературна зима». Приємного всім читання!
Підписатися на:
Дописи (Atom)